Lacne-Matrace.sk: Zdravotné matrace lacno.

Objednaj teraz: 0940 800 901

KLASIK sendvičový matrac 190 x 85 cm

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Doručenie: Výroba a dodanie cca 10 prac. dní

Bežná cena: 119,99 €

Akčná cena 92,99 €

Krátky popis - KLASIK sendvičový matrac 190 x 85 cm

Kvalitný, veľmi obľúbený matrac sendvičového typu. Vrchné dosky tvarovaného polyuretanu zabezpečujú prevzdušnenie, odvod a reguláciu vodných pár, tepla a zvyšuje bodovú elasticitu. Vložená doska z ľahčeného polyuretanu zvyšuje nosnosť matraca. Matrac KLASIK je určený pre tých, ktorí dávajú prednosť tvrdšiemu lôžku...

Komfortná PUR pena Komfortná PUR pena
Tvrdá RE pena v strede matraca Tvrdá RE pena v strede matraca
Matrac s odzipsovatelným poťahom Snímateľný poťah
Matrac 190 x 85 so zvýšenou nosnosťou
Zvýšená nosnosť
(pro užívateľov s vyššími nárokmi na nosnosť)



(podrobný popis matraca a poťahov je nižšie na tejto stránke)

Matrac KLASIK 190 x 85

Symbolom "+" obrázok priblížite.

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

  • Matrac KLASIK 190 x 85
  • Detail - matrac KLASIK
  • Matrac KLASIK 190 x 85
  • Damaškový poťah Soft
  • Damaškový poťah prešitý
  • Prací poťah Medico
  • Prací poťah Easyclean
  • Prací poťah Aloe Vera
  • Prací poťah Silveractive

* Povinne vyplnené polia

Bežná cena: 119,99 €

Akčná cena 92,99 €

Detaily

Kvalitný, veľmi obľúbený matrac sendvičového typu. Vrchné dosky tvarovaného polyuretanu zabezpečujú prevzdušnenie, odvod a reguláciu vodných pár, tepla a zvyšuje bodovú elasticitu. Vložená doska z ľahčeného polyuretanu zvyšuje nosnosť matraca. Matrac KLASIK je určený pre tých, ktorí dávajú prednosť tvrdšiemu lôžku.

Matrac je vhodný pre všetky typy podložiek, okrem elektrických lamelových roštov.

Váhová kategória: do 110 kg

Súčasťou matraca je snímateľný poťah. Podľa voľby poťahu má tvrdší matrac KLASIK rozmery: 190 x 85 x 12-14 cm.

Komfortná PUR pena Komfortná PUR pena
Tvrdá RE pena v strede matraca Tvrdá RE pena v strede matraca
Matrac s odzipsovatelným poťahom Snímateľný poťah
Matrac 190 x 90 so zvýšenou nosnosťou
Zvýšená nosnosť
(pro užívateľov s vyššími nárokmi na nosnosť)



Výber poťahu:
Snímateľný Damaškový poťah Soft: Kvalitný matracový damašek opatrený zipsom. Poťah je možné odzipsovať a nechať vyčistiť. Poťah je alergicky neutrálny. Základný typ poťahu. Rozmer tvrdšieho matraca KLASIK v tomto poťahu: 190 x 85 x 12 cm.

Snímateľný Prešívaný damaškový poťah: Poťah z kvalitného damašku prešitého antialergickou vrstvou PES rúna. Poťah je opatrený zipsom. Poťah s možnosťou čistenia. Poťah je alergicky neutrálny. Rozmer tvrdšieho matraca KLASIK v tomto poťahu: 190 x 85 x 13 cm.

Snímateľný Prací poťah Medico: Kvalitná pletená poťahová látka prešitá antialergickým PES rúnom a so zipsom po celom obvode, ktorý umožňuje rozdelenie poťahu na 2 diely (polovica poťahu sa zmestí aj do menšej práčky). Poťah je snímateľný a prateľný na 60°C. Poťah je alergicky neutrálny. Rozmer sendvičového tvrdšieho matraca KLASIK v tomto poťahu: 190 x 85 x 14 cm.

Snímateľný Prací poťah EASYCLEAN: Biela strečová látka je prešitá antialergickou vrstvou PES rúna. Poťah je opatrený zipsom po celom obvode. Poťah s možnosťou prania na 60 °C. Poťah svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort ležania. Poťah je alergicky neutrálny. Rozmer tvrdšieho matraca KLASIK v tomto poťahu: 190 x 85 x 14 cm.

Snímateľný Prací poťah Aloe Vera: Poťahová látka prešitá antialergickou vrstvou PES rúna. Je opatrená zipsom po celom obvode. Poťah s možnosťou prania na 60 °C. Vďaka obsahu výťažkov z blahodárneho Aloe Vera, ktoré sa používajú pri výrobe luxusnej kozmetiky, pôsobí antisepticky a má priaznivý účinok na pokožku tela. Jedná se o tzv. "funkčný poťah". Je alergicky neutrálny. Rozmer tvrdšieho matraca KLASIK v tomto poťahu: 190 x 85 x 14 cm.

Snímateľný Prací poťah Silveractive: Poťahová látka prešitá antialergickou vrstvou PES rúna opatrená zipsom po celom obvode. Poťah s možnosťou prania na 60 °C. Poťah vhodný pre alergikov. Aktívna strieborná niť má antibakteriálnu funkciu a zároveň schopnosť odvádzať vlhkosť, pot, statickú elektrinu. Poťah je alergicky neutrálny. Rozmer tvrdšieho matraca KLASIK v tomto poťahu: 190 x 85 x 14 cm.

Ďalšie informácie

Výrobca MPO
Stupeň tvrdosti T4

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').