Lacne-Matrace.sk: Zdravotné matrace lacno.

Objednaj teraz: 0940 800 901

Doprava zadarmo, doručenie cca do 7-10 dní

Doprava kuriérom v rámci SR


Výroba a dodanie všetkých matracov a rozmerov trvá cca do 10 dní.Doprava matracov až k Vám do domu je zadarmo. Dobierečné (platba v hotovosti prepravcovi) je takisto bez príplatku - ZADARMO. Vždy platíte len za matrace.

Po celom území Slovenskej republiky doručujeme matrace prostredníctvom kuriéra. V prípade objednávok tovaru s platbou prevodným príkazom, je tovar expedovaný po obdržaní platby v prospech nášho účtu (SK51 7500 0000 0040 2102 1802).

Doprava kuriérom


Objednané matrace vždy starostlivo zabalíme do niekoľkých ochranných fólií, označíme štítkom s číslom zásielky a predáme zmluvnému prepravcovi. V tom čase je Vám na emailovú adresu, ktorú ste zadali v objednávke, odoslaný email s informáciami o doručení. Doručenie zásielky trvá zvyčajne 1 pracovný deň. Matrace sú kuriérskou spoločnosťou doručované iba počas pracovných dní.

Šofér bude mať k dispozícii Vaše telefónne číslo a svoj príchod by mal telefonicky avizovať. So šoférom (prepravcom) je možné dohodnúť sa na upresnení času/termínu dodania Vášho matraca. Buďte, prosím, pripravený na dodacej adrese prevziať tovar, prepravca nemôže čakať. Objednaný matrac vyloží šofér (prepravca) za prvé uzamykateľné dvere.

Na čo musím dať pozor pri preberaní zásielky od prepravcu a čo mám robiť keď je zásielka poškodená? Matrace sú v plnej výške poistené, je však nutné balík skontrolovať pri prevzatí od prepravcu. Neskoršie reklamácie prepravca neuznáva. Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo je porušená originálna páska, tovar od prepravcu neprevezmite a informujte nás (0940 800 901, info@lacne-matrace.sk). Prepravcovia sú však veľmi spoľahliví, ide o mizivé percento reklamácií.

[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 4470120
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem