Lacne-Matrace.sk: Zdravotné matrace lacno.

Objednaj teraz: 0940 800 901

Poťahy na matrace

Voľbou poťahu môžete dotvoriť výslednú cenu za matrac. Podrobný popis a fotky poťahov:

Damaškový poťah SOFT na matrace Damaškový potah Soft Kvalitný matracový damašek opatrený zipsom. Táto látka sa vyznačuje vysokou pevnosťou a oproti pleteným poťahom sa môže čistiť len chemicky - v čiastiarni. Poťah je alergicky neutrálny. Základný typ poťahu.
Damaškový poťah matrace Damaškový prešitý poťah Poťah z kvalitného damašku prešitého antialergickou vrstvou PES rúna. Poťah je opatrený zipsom. Táto látka sa vyznačuje vysokou pevnosťou a oproti pleteným poťahom sa môže čistiť len chemicky - v čiastiarni. Poťah je alergicky neutrálny.
Prací strečový poťah na matrace Prací strečový poťah Biela strečová látka je prešitá antialergickou vrstvou PES rúna. Poťah je opatrený zipsom po celom obvode. Poťah s možnosťou prania na 60 °C. Poťah svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort ležania. Poťah je alergicky neutrálny.
Prací potah Aloe Vera na matrace Prací poťah Aloe Vera Poťahová látka prešitá antialergickou vrstvou PES rúna. Je opatrená zipsom po celom obvode. Poťah s možnosťou prania na 60 °C. Vďaka obsahu výťažkov z blahodárneho Aloe Vera, ktoré sa používajú pri výrobe luxusnej kozmetiky, pôsobí antisepticky a má priaznivý účinok na pokožku tela. Jedná se o tzv. "funkčný poťah". Je alergicky neutrálny.
[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 4478840
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem